Храм святого Архистратига Михаїла м. Львів, вул. Каховська, 32 міняв своє конфесійне призначення згідно із політичними державними перемінами, які відбувалися у Галичині.

За часів Австро-Угорщини 1847 р. у с. Сигнівка, що біля міста Львова створюється колонія німецьких колоністів лютеранського віровизнання і в цьому році починається будівництво їхнього храму – кірхи. Після розпаду Австро-Угорщини і закінчення Першої світової війни храм переходить у юрисдикцію римо-католиків. Латиняни вважали, що цей храм для них замалий, і при підтримці своєї польської влади у 1931 році розпочали виготовляти документацію для нового костелу, який почав будуватися у 1935 році і припинилось будівництво у 1939 році (нині церква св. Воскресіння УГКЦ). За часів Радянської влади у 1946 році римо-катольцьку релігійну громаду знімають із реєстрації і костел припиняє своє існування. У нинішній церкві св. Арх.. Михаїла створюється спортивний зал по фехтуванні. А  недобудований  костел, нині церкві св. Воскресіння УГКЦ використовується під складське приміщення , де були дві пожежі.

За часів відродження біля вхідних дверей спортивного залу відправлялися богослужіння новоствореної релігійної громади УАПЦ св. Арх.. Михаїла. Вперше ця подія відбулася 28 серпня 1991 року. Відлуння про відкриття нової парафії облетіло куточки нашого Львова і прилеглих сіл.

Першим настоятелем парафії був мтр. прот. Євген Сеник, який при підтримці вірних УАПЦ  відновили занедбану будівлю сакрального мистецтва, розібрали санвузли у приміщенні церкви і добудували ризницю і паламарку з надбудованими маленькими трьома банями. Релігійна громада і архітектори незамітили дуже важливого негативу, який через сирість і відсутність горизонтальної гідроізоляції проявився грибком у стінах від фундаменту 1,5 м. в висоту, а також на горищі через старе покриття і сферообразне склепіння, яке було виготовлене із  дерева, де також грибок робив свою руйнівну силу. Відмальована церква і відновлений фасад давали свої тріщини, хоча стіни були стягнуті чотири різьбовими стяжками.

У 1999 році з благословення святішого Патріарха Дмитрія і єпископа Львівського Макарія призначено настоятеля храму мтр. прот. Микола Гнатів, який на цей час мав уже досвід будівництва церков (с. Циків, с. Поповичі, с. Плешевичі, м. Пустомити, с.Солонка). Настоятель став виготовляти документацію на реконструкцію церкви св. Арх.. Михаїла. На парафіяльних зборах були сумніви парафіян чи вдасться здійснити задумані кроки через малу при церковну територію і кошторис.

В першу чергу збудували господарські приміщення, клас і дзвіницю у 2002 році, а у 2003 році купол на дзвіниці. Відсікли вологу стін церкви від фундаменту. У 2008 році церковні стіни частково розібрано і розсунуто, що надало церкві хрестоподібний вигляд, зроблено склепіння і залізобетонні перекриття.

Церква увінчалася трьома великими куполами формою Київської Золотоверхої столиці. При розписі оновленого храму кожна ікона підписана своїми жертводавцями.