< Храмовий празник на Личаківській

Відбулась поїздка в Святогірський чоловічий монастир «Положення Ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні

В день престольного свята Покладення ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні чоловічого Святогірського монастиря УАПЦ, що знаходиться на Золочівщині Львівської області, у храмі преподобного Онуфрія відбулася ранкова Літургія, яку очолив митрофорний протоієрей Іван Бігун (Сокальський деканат), З ним співслужили митр. прот. Руслан Матвієнко (секретар Консисторії Львівської єпархії УАПЦ), митр. прот. Василь Мороз, митр. прот. Андрій Верес, прот. Тарас Тимчишин (Жовківсько-Кам'янка-Бузький деканат), митр. прот. Михайло Ферелетич, митр. прот. Іван Гірняк (Золочівський деканат), ієрей Володимир Антоняк, ієрей Володимир Москаль (Старосамбірський деканат). Мелодійно-прекрасний спів під час богослужіння звучав за участі хору церкви Преображення Господнього с.Вирів Кам'янка-Бузького району. Після завершення літургії митр.прот.Іван Бігун звернувся до всіх присутніх прочан з повчальним словом, закликавши не тільки молитовно вшановувати Пресвяту Богородицю, але й звертатися до Неї як до своєї Небесної Матері за захистом та допомогою у всіх своїх духовних і тілесних потребах.