< Престольний празник в храмі Святої Трійці на Сихові

Відпустове свято в Свято-Успенській парафії села Нове Місто

20 червня 2016 р. Б. в ДЕНЬ СВЯТОГО ДУХА своє відпустове свято відзначала Свято-Успенська парафія села Нове Місто, Старосамбірського благочиння УАПЦ. На запрошення настоятеля даної парафії протопресвітера Кирила Малетича святочну Божественну Літургію очолив благочинний м. Львова митр. прот. Олег Древняк (уродженець даної парафії) Отцю-Декану співслужили: протопресвітер Кирило Малетич, настоятель храму, митр. прот. Володимир Кріль, сотрудник храму, митр. прот. Михаїл Іваничко (Старосамбірське благочинняУПЦ КП), митр. прот. Миколай Малетич, (Мостиське благочиння УАПЦ), митр. прот. Дмитрій (Старосамбірське благочинняУПЦ КП), протоієрей Василій Віщун, (Старосамбірське благочинняУАПЦ).
    Після прочитання Святого Євангелія, зі словом проповіді до парафіян звернувся митр. прот. Дмитрій.
     По завершені Божественної Літургії зі словами привітань до настоятеля і парафіян звернувся благочинний м. Львова митр. прот. Олег Древняк (уродженець даної парафії). Отець-Декан склав на руки настоятеля щиру подяку за Його клопітку працю на благо Святої Церкви і за Його 47-ми річне пастирське служіння на даній парафії. Святкування завершилось уставним многоліттям та водосвятним молебнем.
   Після завершення всіх святкових богослужінь, духовенство відслужило панахиду за новопредставленою р. Б. Анастасією, рідною сестрою отця Кирила, яка напередодні відійшла у Засвіти Всевишнього Бога.

секретар Львівського деканату УАПЦ - Олег Сташко.