< Перша сповідь і Святе причастя в Успенському храмі м.Львова

Престольний празник в Свято-Вознесенській парафії м. Львова

В день великого свята Вознесіння Господнього, свій престольний празник відзначала Свято-Вознесенська парафія м. Львова, що по вул. Щурата 10б.
На запрошення настоятеля храму протоієрея Миколи Гаврона, празничну Св. Літургію очолив благочинний м. Львова - митр. прот. Олег Древняк. Отцю-Декану співслужили: митр. прот. Ігор Бурмило, настоятель Свято-Успенського кафедрального собору, прот. Микола Гаврон- настоятель даної парафії та запрошене духовенство Львівського благочиння УАПЦ.
   Зі словом проповіді до вірних звернувся священик Олексій Торконяк. Знаменне те, що цього дня велика кількість маленьких прихожан прийняли Святі Тіло і Кров Христові.
    По завершенні Божественної Літургії з вітальним словом до настоятеля і парафіян звернувся отець- декан митр. прот. Олег Древняк, а в свою чергу настоятель прот. Микола Гаврон склав на руки Декана і духовенства щиру подяку за спільну празничну Святу Літургію, після чого всім присутнім було проспівано многоліття. Святкування завершилось водосвятним молебнем і освяченням місійного хреста.

Секретар Львівського благочиння УАПЦ - Олег Сташко.