< Перша сповідь і Святе Причастя на Дем'янівській

Недільні школи Львівського деканату УАПЦ відвідали "Український Афон"

28 травня 2016 року недільні школи наших Львівський парафій УАПЦ мали екскурсійну подорож до святині " Український Афон", а саме монастиря Скит Манявський Івано-Франківської обл., Діти мали змогу послухати історію монастиря, роздивитись його навколо. Потім ми усі спільно відслужили акафіст у Хресто-Воздвиженському Соборі даного монастиря до чудотворної ікони, мироточиці та ігумені Манявської Матері Божої.

Під час акафісту діти і усі подорожуючі мали змогу прикластися до ще одної великої чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Одигітрії "Ізбавительниця", яка у храмі знаходиться над царськими вратами, та о. Юрій помирував усіх миром. Далі ми піднялися до Блаженного каменя, де цікавим є те, що між двох великих каменів капає вода і це вважається чудом Божим.

Після такої подорожі ми пообідали та відпочили на річці що пролягає перед монастирем, та поводили гаївок. Потім з молитвою і піднесеною душею і серцем ми повернулись додому. Хочеться подякувати отцю Богдану Возняку, як організатору поїздки, отцю Меркурію за розповідь про монастир о. Юрію за супроводження в нашому автобусі та мирування та усім присутнім, що ми на той час були однією християнською родиною.